Malowanie twarzy,wata cukrowa i inne

Obrazki Piaskowe

Kreatywna zabawa plastyczna dla dzieci.

Piaskowe obrazki to rozwijająca zabawa, polegająca na tworzeniu prac za pomocą kolorowego, ekologicznego piasku.

· Zabawa pobudza wyobraźnię dzieci i poprawia ich koordynację ruchową;
· Rozwija zdolności manualne;
· Najmłodsi poznają bogaty świat kolorów i uczą się przy tworzeniu obrazków z piasku dokładności i cierpliwości podczas pracy;
· Praca nad piaskowymi obrazkami pozwala się dziecku wyciszyć;
· Wyrabia poczucie estetyki;
· Piasek nie brudzi ani nie uczula;
· Ręcznie wykonany obrazek można podarować komuś bliskiemu.

Wzbogaca, urozmaica i uatrakcyjnia zajęcia praktyczne m.in. w przedszkolu, szkole, świetlicy, na dziecięcych imprezach okolicznościowych typu urodziny, bale karnawałowe, festyny itd.

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy to fantastyczna atrakcja podczas każdej imprezy. Dzieci uwielbiają zmieniać się w ulubione zwierzątka czy bohaterów kreskówek.

Do malowania używamy wysokiej jakości antyalergicznych, nieuczulających, łatwo zmywalnych atestowanych farbek do malowania twarzy i ciała.

Wata cukrowa

Puszysta wata cukrowa osłodzi każdą imprezę. Jest ona nieodłącznym elementem każdej imprezy plenerowej. Uwielbiana przez dzieci i dorosłych.

Podwójne spodnie

Konkurencja polegająca na pokonaniu przez dwuosobowe drużyny wyznaczonego dystansu w jak najkrótszym czasie biegnąc w podwójnych spodniach.

Istotnym utrudnieniem w poruszaniu się jest fakt, iż środkowa nogawka podwójnych spodni jest wspólna dla obu zawodników zespołu. Zwycięża zespół, który pierwszy przekroczy metę.

 

Narty wieloosobowe

Konkurencja polega na przejściu w jak najkrótszym czasie określonego odcinka trasy na specjalnie skonstruowanych nartach, przeznaczonych dla kilku osób.

Rywalizacja dwóch grup prowadzana jest w postaci wyścigu. W tej konkurencji ważne jest zgranie oraz idealna współpraca wszystkich członków zespołu. Zapewnia niesamowite wrażenia i doskonałą zabawę!